Casa Corpului Didactic Satu Mare, Powered by Joomla!
Tabel acceptați curs „Dezvoltarea abilităților socio-emoționale ale copiilor cu vârste de 6/7 ani” Imprimare Email
Luni, 08 Mai 2017 09:52

Stimați colegi,

Casa Corpului Didactic „Dariu Pop” Satu Mare a propus spre derulare în perioada 11.05.2017-15.05.2017 cursul avizat „Dezvoltarea abilităților socio-emoționale ale copiilor cu vârste de 6/7 ani”, curs care se adresează educatoarelor, învățătoarelor (prioritate învățătoarele de la clasa pregătitoare) și profesorilor consilieri, drept urmare toți cei care s-au înscris și nu fac parte din grupul țintă nu pot fi acceptați.

Primii 34 care s-au înscris sunt rugați să se prezinte joi, 11.05.2017 la ora 13:30 la Casa Corpului Didactic „Dariu Pop” Satu Mare. Persoanele acceptate la curs se regăsesc în tabelul de mai jos.

  1. Toth Maria Cornelia – GPP „Voinicelul”, Satu Mare
  2. Cucuiet Daniela Rodica – GPP „Voinicelul”, Satu Mare
  3. Sabou Florica Iuliana – GPP „Voinicelul”, Satu Mare
  4. Keszler Camelia Mirela - Școala Gimnazială Nr.1, Negrești Oaș
  5. Achim Laura Raluca – GPP Nr.1, Satu Mare
  6. Lalin Maria Cornelia – GPP Nr.1, Satu Mare
  7. Goje Carmen - Școala Gimnazială „Avram Iancu”, Satu Mare
  8. Ploscariu Mirela - Școala Gimnazială „Dr.Vasile Lucaciu”, Satu Mare
  9. Sabău Margareta - Școala Gimnazială „Avram Iancu”, Satu Mare
  10. Toth Alina - Școala Gimnazială „Avram Iancu”, Satu Mare
  11. Chira Adriana – GPP Nr.13, Satu Mare
  12. Șugar Anca Ioana - Școala Gimnazială „Dr.Vasile Lucaciu”, Satu Mare
  13. Boudi Melania - Școala Gimnazială „Dr.Vasile Lucaciu”, Satu Mare
  14. Tamaian Oana Alexandra - Școala Gimnazială Pomi
  15. Lucut Cristina – Liceul Tehnologic „Anghel Saligny”, Turț
  16. Botos Imola Emoke – Colegiul Național „Kolcsey Ferenc”, Satu Mare
  17. Bumb Melinda - Școala Gimnazială „Dr.Vasile Lucaciu”, Satu Mare
  18. Buzila Ioana – GPP Nr.33, Satu Mare
  19. Bota Maria Cristina - Liceul Tehnologic „Anghel Saligny”, Turț
  20. Goje CarmenTeodora - Școala Gimnazială „Avram Iancu”, Satu Mare
  21. Ianosi Melania Gabriela – GPN Moftinu Mic
  22. Chivari Ramona Monica – GPN Sînmiclăuș
  23. Handro Ana - Liceul Tehnologic „Anghel Saligny”, Turț
  24. Uglai Anca - Școala Gimnazială „Mircea Eliade”, Satu Mare
  25. Gavriș Angela - Școala Gimnazială Gherța Mică
  26. Gavrilas Emanuela – GPP Nr.6, Satu mare
  27. Paul Elida Penina - Școala Gimnazială „Dr.Vasile Lucaciu”, Satu Mare
  28. Ardelean Ramona Maria – GPP Nr.13, Satu Mare
  29. Terebesi Diana Ioana – Liceul Tehnologic Ardud
  30. Iznăvoiu Crina Ramona – GPP „Guliver”, Satu Mare
  31. Pădurean Irina Nicoleta – GPP Nr.13, Satu Mare
  32. Orosz Zita - Școala Gimnazială „Dr.Vasile Lucaciu”, Satu Mare
  33. Nemes Daniela Maria- Școala Gimnazială Cămărzana
  34. Fernea Florica Georgeta - Școala Gimnazială Valea Vinului

 

 

Vă rugăm să transmiteți acest mesaj tuturor cadrelor didactice.

Vă mulțumim, 
Coordonator curs:
Prof.dr. Nicoleta Gabor

 

Noutăţi